Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna tlačítka 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7:

_Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7

Zákazník neslyší když mu někdo volá
Popis opravy: vadná deska (při ohybu se přerušují spoje) po domluvě se zákazníkem ponecháno k likvidaci

_Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7

u telefonu nefunguje mikrofon, byl u nás na opravě s tlačítkem on/off, poté fungoval přes týden normálně. Jednou se podařilo , že mikrtofon fungoval
Popis opravy: mikroon funguje telefonu nefunguje reproduktor, nefunguje ani po výměně reproduktoru, chyba na desce, neopravitelné občas blbne dotyk

_Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7

prasklý displai
Popis opravy:

_Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7

prasklý displai
Popis opravy: Bohužel an tento telefon neseženeme díl.

_Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7

problém se zapnutím¨, poškozený mikrospínač, upadlé gumové tlačítko
Popis opravy: Výměna mikrospínače. do mt bylo neodborně zasahováno (chybí krytky šroubků a šroub), bez záruky

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7

U mobilních telefonů _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Discovery V5 Z3Z6Z7 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info