Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Bez znacky - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 100,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Bez znacky:

_Jiné Bez znacky

Telefon je typu V nefunguje displej.
Popis opravy: Dobrý den, bohužel na tento telefon nemáme žádné náhradní díly a nemá je ani náš dodavatel.

_Jiné Bez znacky

Výměna baterie: Baterie Huawei HB486486ECW P30 PRO, Mate 20 Pro 4200mAh originál (volně) Zákazník prosí starou baterii poslat zpět s opraveným telefonem, nevyhazovat ji. Doplnit IMEI po opravě. Zákazník prosí se podívat po výměně baterie ještě na nastavení telefonu, proč ho má v angličtině a nelze tozměnit, telefon koupil na internetu a má i odlišené aplikace a funkce, v nastavení je uvedeno pouze P30, ale ne Huawei, tak jestli lze zjistit, jestli je to opravdu Huawei P30 Pro.
Popis opravy: Diagnostika - telefon je cinsky genericky bez konkretnej znacky jaky se da koupit z Ciny pod 1000 korun. S Huawei nema nic spolocne. Baterie v nem je uplne bez oznaceni. Takove baterie nesezeneme a do takoveho telefonu se rozhodne neoplati vubec nic investovat.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Bez znacky v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Bez znacky do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Bez znacky

U mobilních telefonů _Jiné Bez znacky provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Bez znacky, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Bez znacky patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Bez znacky pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Bez znacky po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Bez znacky

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Bez znacky také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Bez znacky nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Bez znacky zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info