Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Archos 50d - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna dotykové plochy. pouze prace 800,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Archos 50d :

_Jiné Archos 50d

Tablet je vybitý. Popraskaná obrazovka, funkční pouze část obrazovky. Zákazník má vlastní díl.
Popis opravy: Dodaný díl neseděl v rámu a došlo k jeho poškození, objednán nový díl na naše náklady, výměna dotykové plochy.

_Jiné Archos 50d

Telefon se po zapnutí sekne a nelze dále spustit . Zák souhlasí s přehráním SW.
Popis opravy: nejde přehrát, pvpd. poškozená paměť (neřešitelné) 6.9.2017 nevyzvednuto, zlikvidováno

_Jiné Archos 50d

nejde dotyk
Popis opravy: dotyk bohužel neseženeme

_Jiné Archos 50d

telefon ma zasekle on/off tlacitko+ vydny vyzvanec, bacha na data
Popis opravy: skryta vada na desce

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Archos 50d v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Archos 50d do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Archos 50d

U mobilních telefonů _Jiné Archos 50d provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Archos 50d , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Archos 50d patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Archos 50d pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Archos 50d po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Archos 50d

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Archos 50d také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Archos 50d nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Archos 50d zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info