Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné AMAZONKINDLE - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné AMAZONKINDLE :

_Jiné AMAZONKINDLE

Čtečka několik měsíců ležela a nyní vůbec nereaguje. (Zákazník se pokoušel opravit ale nešlo.)
Popis opravy: Diagnostika - kindle nema zadny odber ani po oziveni baterie, nezobrazuje protoze ma poskozeny flex kabel LCD. Flex kabel od klavesnice ma taky znamku poskozeni. Oprava by byla nerentabilni.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné AMAZONKINDLE v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné AMAZONKINDLE do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné AMAZONKINDLE

U mobilních telefonů _Jiné AMAZONKINDLE provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné AMAZONKINDLE , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné AMAZONKINDLE patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné AMAZONKINDLE pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné AMAZONKINDLE po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné AMAZONKINDLE

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné AMAZONKINDLE také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné AMAZONKINDLE nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné AMAZONKINDLE zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info